Новини одним рядком

Oct. 20th, 2017 06:08 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Госгеонедр приостановила газовые лицензии компаний Ахметова, Новинского и Бойко. В перечень компаний, лицензии которых приостанавливаются, вошли 12 компаний. Об этом говорится в приказе ведомства №448 от 17 октября. Основанием для этого стало «нарушение недропользователем условий пользования недрами, предусмотренных разрешением или соглашением об условиях пользования участком недр».

Московсько-арапський тероризм

 Наслідки московства. У Лівані вперше за 12 років затвердили держбюджет. До цього, протягом більш ніж двох років у країні не могли обрати президента.
 Підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили про повне звільнення сирійського міста Ракка від бойовиків московської терористичної банди «ІГІЛ». Владу в місті планують передати цивільній адміністрації.

Covfefe

 Постпред США в ООН прямим текстом назвала втручання моцкви у президентські вибори — війною My two cents // Іншими словами, Трампа було «обрано» в результаті бойових дій моцкви на території США. Чекаємо на реакцію, яка відповідає законам США щодо стратегічної держбезпеки.
 Буш-молодший засудив політику Трампа - Politico. У своєму виступі Буш-молодший назвав причини колапсу демократії, розповів про шляхи вперед, а також зробив явні відсилання до Трампа, хоча його імені він так і не назвав. My two cents // Так це — Буш. А, наприклад, Рейган би просто по морді надавав московському агентові.


Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Пєрєіґрал™

 Чеські євродепутати закликали рашиста Земана вибачитись перед Україною. Вони вважають, що Мілош Земан не може свою помилкову заяву пояснювати "особистими поглядами".
 Французький парламент остаточно ухвалив проект антитерористичного закону, що покликаний посилити норми у сфері національної безпеки. Закон фактично закріплює розширені під час дії надзвичайного стану повноваження поліції.
 Повзуча ісламізація. У єврейському районі Лондона історичну будівлю купив мусульманський «просвітницький» центр
 Московське терористичне угруповання «КНДР» пригрозило США "несподіваним ударом". Терористи стверджують, що США доставили «головні цілі» прямо під ніс.

Санкції

 Сенат Канади ухвалив аналог "закону Магнітського", спрямований проти порушників прав людини на моцкві. Акт передбачає жорсткі санкції проти чинуш і політиканів на моцкві, які причетні до порушень прав людини на моцкві і за її межами.
Авторкою законопроекту є Рейнелл Андрійчук (sic) із Консервативної партії Канади, а також велику роль у підготовці закону виконала відома нам Христина Фріланд і депутат-ліберал Борис Вжесньєвський.
 У грудні лідери ЄС розглянуть нові антифашистські Санкції - дипломат. Нинішній саміт буде присвячений міграції, обороні та Brexit.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Московський кібертероризм і пропагондонство

 BuzzFeed: Московсько-фашистські тролі маніпулювали американцями, щоб посіяти розбрат в суспільстві. Скандально відома московська "фабрика тролів" наймала активістів США для організації протестів та проведення навчань самооборони.

Covfefe

 Гавайський суд заблокував новий антиміграційний указ Трампа. Суд вирішив, що указ Трампа дискримінує громадян низки інших країн. Трампаньєтки знову намагатимуться обійти судову заборону.
 Емпатія 80 LVL. Сержант Ла Девід Джонсон загинув 4 жовтня у Нігері від рук ісламістських бойовиків, потрапивши в засідку. Загалом тоді загинули четверо американських військових.
Реакція московського агента: «Він знав, на що підписується, але, напевно, це все одно боляче»
Трамп уже не перший раз вплутується в потворну сварку з американськими ветеранами. Будучи кандидатом в президенти, він насміхався над сенатором Джоном Маккейном через те, що той був збитий у В'єтнамі і потрапив у полон. Маккейна вшановували як героя, що зміг винести тортури в'єтконговців і став прикладом лідерства для інших американських військовополонених.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 Dmitro Vovnyanko: А знаєте що було б, якби нашого президента звали Михеіл Саакашвілі?
О! Вчора під рад прийшли б тисяч 5-7 тіту... палких прибічників великого реформатора, з ланцюгами, кийками і кастетами і влаштували б бойовище з учасниками акції протесту. Проламані голови, розчавлені носи, рила в юшці, вибиті зуби, поламані руки - було б все це.
Дії тітуш... палких прибічників великого реформатора забезпечували б тисяч 7-8 мусо... працівників поліції, які приходили б на допомогу тітуш... палким прибічникам великого реформатора, пакували б протестувальників, по ходу гамселячи їх вже закутими і трощачі їхні автівки.
По ходу, був би закритий певний телеканал - той який найбільше висвітлював би акції протесту. Інші телеканали, у повний зріст побачивши переспективу лишитися без роботи зразу заволали б (обов'язково заволали б, то зараз вони борзі - я пам'ятаю які шовкові вони стали з приходом до влади Янука), що акції протесту в центрі - то рука Москви, а всі їхні учасники - найманці і терористи.
А за місяць, якась неймовірно ліберальна Юлечка Латиніна в ефірі "Еха Москви" заявила б з сумом: "Ну якби великий реформатор не закрив би телеканал (читай - і не розмазав би протестувальників), він же втратив би владу!"

Гадаєте це мої вигадки? Ні, це я вам описав розгін грузинською поліцією акції протесту грузинської опозиції і закриття телеканал "Імеді".
Read more... )

Новини одним рядком

Oct. 18th, 2017 05:23 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Москвопропаганда наносіт атвєтний удар ©. CNN, «Голос Америки» та «Радіо Свобода» потрапили до списку «нєжєлатєльных ЗМІ» на агонізуючій моцкві

Тема дня — Референдум про незалежність Каталонії

 Іспанія готується до введення прямого управління Каталонією та призупинення її автономії. Згідно з позицією кабінету міністрів щодо Каталонії, вона може перейти під пряме керування з Мадрида в разі, якщо місцевий уряд не прояснить до 19 жовтня позицію щодо "декларації незалежності".
 Понеслося. Суд в Іспанії заарештував двох лідерів каталонських сепаратистів. Суд визнав керівників двох головних каталонських громадських організацій відповідальними за події в Барселоні 20 і 21 вересня.
 Майже 700 компаній пішли з Каталонії після референдуму про незалежність. Лише за минулий тиждень 92 компанії пішли з Каталонії до інших регіонів Іспанії.
 Суд визнав неконституційним референдум в Каталонії про відокремлення від Іспанії
 Конституційний суд Іспанії остаточно визнав нелегітимним каталонський закон про референдум

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Пєрєіґрал™

 «Абсолютно безпрецедентний випадок». Член московської банди «госдура» протяжно виє: Україна не запросила моцкву на засідання Генасамблею Парламентської асамблеї організації Чорноморського экономического співробітництва (ПАЧЕС)
 Польща видворила зі своєї території московського “прохвєсора-історіка” Дмітрія Карнаухова, який діяв проти інтересів Польщі і розпалював польсько-український конфлікт My two cents // У цього рашиста погони крізь ватнік просвічують.
 Ватка про шо-тотакоє почина помаленьку здогадуватися. Фашистське міністерство війни повідомляє: «США рассчитывают на безнаказанность ядерного удара по России» (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Україна подала до СОТ новий позов проти здичавілої моцкви. Позов стосується обмеження Росією імпорту з України соків, пива, кондитерських виробів та шпалер.
 Німецький пуйлоферштейєр Швайн-Майєр приїде на моцкву на запрошення свого начальства, Терориста №1
 Пуйлоферштейєри наступають на Європу. Європа мовчить. Після Нідерландів, Франції та Німеччини в Австрії у неділю, 15 жовтня, відбулись останні цього року парламентські вибори в Європейському Союзі, на яких в центрі уваги - праві популісти з "проросійським" іміджем. Прогнози, опубліковані одразу після закриття виборчих дільниць у день голосування ввечері у неділю, 15 жовтня, засвідчили, що опозиційна Австрійська партія свободи (АПС), яка нещодавно стала офіційним партнером терористичного угруповання "Єдіная Расія", здобуває солідний результат.
 Але є і хороші новини. Себастіан Курц: австрійський вундеркінд стане наймолодшим главою уряду в Європі. 31-річний Себастіан Курц зі своєю консервативною партією АНП переміг на парламентських виборах в Австрії. Він позиціонував себе як протилежність Меркель та намагався завоювати виборців простими гаслами.
 Пріютілі, на свою голову. Московський апазіцанєр Павленский, який раніше прибивав свої яйця до тротуару на моцкві, а потім утік з тієї моцкви, підпалив будівлю Банку Франції. Цього разу рашист бореться проти злих буржуйських банкірів, які зайняли місце монархів в сучасному світі.
Причому, щоб кожному було ясно, звідки ноги ростуть, рашист ще й закликає до Великої французької революції. My two cents // У нас тожє один такий емігрант-революціонер є. Щоправда, він ще яйця не прибивав. :-)
 Суд у Берліні засудив 88-річну німецьку пенсіонерку-неонацистку до півроку ув'язнення за заперечення Голокосту. Вона вже багато років знайома німецькому правосуддю.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 Бан во время аннексии Крыма. Россия блокировала украинских активистов в Facebook. Как происходила информационная изоляция Крыма со во время аннексии. Разбирались на #InformNapalm
Помните, как в 2014-2015 годах украинские активисты в ФБ улетали в баны целыми пачками? Подозрения оправдались: это всё-таки была целенаправленная кампания. О том, как американское правительство всерьёз заинтересовалось проделками российского ИПсО в ФБ, «Пётр и Мазепа» собирается написать отдельный материал, а пока — вводная от наших коллег из InformNapalm с крымскими реминисценциями.
Россия во время операции по аннексии Крыма в 2014 году, используя тролль-фабрики и спецслужбы, реализовала массовую блокировку украинских активистов в Facebook с целью получить временное информационное преимущество, заглушить сообщения крымчан о вторжении и утопить мировое сообщество в потоке дезинформации.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

 ЄС посилив антифашистські санкції проти московської терористичної банди «КНДР»
 Про зносини жаби і гадюки. У своїй останній агонії, московська терористична банда «РФ» вирішила ввести санкції проти московської ж терористичної банди «КНДР». Терорист №1 постановив обмежити "науково-технічне співробітництво" з Пхеньяном, за винятком ядерної техніки та аерокосмічного машинобудування.

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Україна вже закачала на зиму 16,8 мільярда кубів не-московського газу. Добовий обсяг закачування газу в підземні сховища становить близько 30 мільйонів кубометрів.
 Трамп продовжує діяти на користь моцкві. Нафта дорожчає на заявах Трампа по Ірану та ситуації з курдами в Іраку. Brent подорожчала до $57,77 за барель, WTI - до $51,87 за барель.
 У США стався потужний вибух на нафтовій платформі (фото, відео). Згідно з повідомленнями, шість осіб отримали поранення і одна людина зникла безвісти. My two cents // Схоже, московський нафтогазовий тероризм добрався до США

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Пʼятниця була дуже складним днем для мого бложику.
Ніяк не міг вирішити, ставити чи не ставити відео з нєлєпим самовипилюванням напівголої московської рашистки.
З одного боку — не зовсім етично, воно ж хоча і рашня, але все одно божа тваринка.
А ще в неї на моцкві ще залишився малолєтній вилупок, якого тепер зацькують, бо в усіх однокласників на мобілках фоточки його мамаші з голими цицьками, яка висунулася з вікна автомобіля і нєвозбранно сує собі пальця в рота, зображаючи вкусний нєхуйовий Тузік.
А потім їй був свишє посланий знак. Дорожний знак «попереду пішохідний перехід». В сенсі, що ватниця отримала по башці дорожним знаком на швидкості десь 80 км/г. Корочє, без шансів.
А з іншого боку — лайки і перепости. Та й рашистка сама була шлюхою, яка надавала «ескорт-послуги», ага.
Коротше, я так і не поставив. Мабуть, старію.

 anti-colorados: Искусство суицида
Самые упоротые и не глупые пропагандисты-любители, которые в 14 году пели оды великому Путину-завоевателю, уже давно слили воду и не иначе как «идиот» его не величают. Тот же Несмиян, ака Эль Мюрид, оттягивается на главном стерхе уже со всею пролетарской ненавистью. В этом смысле, созревает мысль о том, что Путину не следует выдвигаться на выборы президента, ибо это будет контрольным выстрелом в обе башки двуглавого мутанта.
Уже обсуждаются идеи пост-путинских неотложных мероприятий. Они, безусловно, включают окончание позорных войн и возврат награбленного. Там считают, что после этого с РФ снимут санкции, что даст федерации возможность прийти в чувства и зажить прежней жизнью – поворовывая, погаживая и повякивая. Но фокус в том, что все это уже в прошлом.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

України слава стане

 Україна та Швейцарія домовилися про скасування подвійного оподаткування

Covfefe

 Адміністрація Трампа продовжує гадити світові. Чутки: Трампаньєтки запропонували доповнити Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (NAFTA) положенням, згідно з яким договір втратить силу протягом п'яти років, якщо країни не зможуть домовитися про його продовження.

Як роса на сонці

 Інформаційний спротив: У період з 3 по 10 жовтня українці прінуділі-к-міру™ 6 московсько-фашистських загарбників.
 Ідентифіковано 10 штук умовно-живих московсько-фашистських загарбників, кадрових солдафонів з терористичного угруповання «15-ї ОМСБр ЗС РФ». Брали участь у загарбанні Криму і вторгненні на Донбас (Інфографіка)

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 ГПУ викликає умовно-живого (чи вже ні?) московського міжнародного злочинця Януковича на допит 17 жовтня. Рашист Янукович обвинувачується у вчиненні держзради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, в порушення порядку, встановленого Конституцією, веденні агресивної війни.
 Затримано ще одного підозрюваного у "справі Онищенка", який більше року переховувався від слідства

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Агонізуюча моцква для зупинки транзиту газу через Україну вже витратила більше $37 мільярдів на безнадійні афери – експерт. Моцква вже витратила 17 млрд дол. на аферу «Південний потік», на «Турецький потік» очікується, що буде витрачено ще 10 млрд дол., по одній нитці «Північного потоку» вже витрачено 10 млрд дол.
 У парламенті Данії обговорюють законопроект, який регулюватиме безпекові та зовнішньополітичні інтереси країни. Фашистська афера "Північний потік-2" не відповідає цим інтересам.

Санкції

 Ятаган в псіну. Кораблям, які відвідували тимчасово-окупований фашистом Крим, заборонено заходити у порти Туреччини.
Лариса Сарган, прес-секретар Юрія Луценка: За результатами візиту Генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари 6 жовтня 2017 року керівництво палати судноплавства торговельно-промислової палати Туреччини спрямувало всім суб’єктам морських перевезень та портового бізнесу циркулярного листа «Визначені принципи судноплавства у регіонах Чорного моря і Криму», в якому йдеться про необхідність «вжити запобіжні заходи з урахуванням зовнішньої політики нашої країни, пов’язаної з обмеженнями, накладеними на заходи суден у порти Криму».
Турецьким портам, морським агентам, операторам та судновласникам офіційно повідомляється про те, що «судна, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються у нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається».
Більше того, керівництво порту повинне отримати письмове зобов’язання у формі «Цим ми заявляємо і підтверджуємо, що останньою точкою відбуття цього судна, яке звертається до нашого порту, не є кримський порт, воно не прямує з цього порту у кримські, жодні дії не вчиняються щодо мита, портових і торгових документів, що мають на собі позначку «Крим»… У разі встановлення протилежного факту щодо будь-чого вказаного вище, усі портові витрати і юридична відповідальність лягає на наш орган». My two cents // Тільки я не зрозумів, чи стосується заборона взагалі проходу Босфору, чи лише заходу до турецьких портів. My two cents // Зради тожє хочете? — ну от вам зрада. За 18 годин з моменту написання, допис отримав аж цілих 130 лайків і 60 перепостів.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 anti-colorados: Простой вопрос My two cents // Велика стаття у чотирьох частинах, яку я б порадив прочитати цілком. Стаття відповідає на запитання, чим насправді займається московня у Сирії, і чому саме зараз пішли сотні примушених до миру московсько-фашистських загарбників.
І чим усе це рано чи пізно закінчиться. Скоріш за все — рано. І — найголовніше — що далі робитимуть мирні сирійські громадяни, прихильники фєдєралізації, коли зачистять свою країну від московсько-ассадівських тербанд. :)


 Serhii Marchenko: Забавный кейс из #США. Известный продюсер Харви #Вайнштейн потерял семью, работу, карьеру из-за давних шалостей с молодыми актрисами. Он предлагал им роли в фильмах и кое-что еще. В числе пострадавших звезды первой величины – Анжелина #Джоли и Гвинет #Пэлтроу.
В оправдание, любвеобильный продюсер ответил, что тогда "время было такое". А ведь действительно, в 80-х и 90-х все так и происходило: хочешь роль – иди в постель с продюсером. И большинство праведно негодующих сейчас актрис дралось за право побывать в номере Харви и таких, как он. Но времена поменялись и то, что казалось слегка аморальным, но общепринятым, стало токсичным.

Казалось бы, причем голливудский кейс к Украине? Дело в том, что пройдет совсем немного лет и украинские коррупционеры так же, как Харви Вайнштейн, будут лепетать в судах, что время такое было. Что брать и давать взятки было национальным обычаем и так делали все.
Очень интересный и познавательный кейс. Поделитесь со знакомыми судьями, прокурорами, чиновниками. Сделайте людям доброе дело.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Чорне море ще всміхнеться

 Гройсман назвав "божевільною" заяву президента Чехії щодо "узаконення" анексії Криму. Гройсман упевнений, що здорова людина ніколи цього не заявить.

У своїй сторонці

 НБУ дозволив банкам придбання та перерахування іноземної валюти для розміщення за межами України гарантійного депозиту.
 Український бізнес озвучив свій прогноз курсу гривні на найближчий рік. Середнє значення курсу очікується на рівні 28,46 гривні/долар, що краще раніше прогнозованого показника - 28,68 гривні за долар.

України слава стане

 Українські аграрії вже експортували понад 11 мільйонів тонн зернових. Пшениці відправлено на експорт 6,67 млн тонн, ячменю – 3,3 млн тонн, жита – 1,6 тис. тонн, кукурудзи – 1,27 млн тонн.

Козацького роду

 Викраденим українським прикордонникам тербанда ФСБ "шиє" незаконний перетин кордону

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

 Сенатори США розкритикували Білий дім через зволікання із законом про антифашистські санкції. Затримка викликає сумніви щодо відданості Трампа і його трампаньєток виконанню закону щодо санкцій.

Covfefe

 Трамп висунув Нільсен на посаду міністра внутрішньої безпеки. Нільсен повинна стати наступницею екс-генерала Джона Келлі, який очолював відомства до переходу на посаду глави апарату Білого дому.
 Трамп грозится лишать телеканалы лицензий за «фейковые новости». Эти комментарии Трампа были вызваны сообщением NBC еще на прошлой неделе о том, что якобы летом этого года государственный секретарь США Рекс Тиллерсон назвал Трампа «идиотом». Произошло это после совещания в Пентагоне, во время которого президент США потребовал увеличить ядерный арсенал страны. Как отмечает агентство AP, американские общенациональные телеканалы, такие как NBC, не требуют лицензии для вещания, поскольку фактически являются сетями телекомпаний. В частности, NBC принадлежат несколько местных вещателей в крупных американских городах, каждая из которых, однако, требует лицензии. Но, как объясняют эксперты, хотя теоретически лишения телеканалов лицензий возможно на основании распространения «фейковых новостей», однако доказать это на практике будет практически невозможно.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Румунія відмовила в ліцензії фашистському телеканалу пропаганди
 Американські ЗМІ розповіли, як Facebook допоміг фашистській агресії проти України. Facebook допомагав рашистським пропагондонам заглушити голоси українців, в той час, як моцква проводила вторгнення.
 В Україні попередили про підготовку нової масштабної кібератаки. Фахівці СБУ отримали дані, що атака може бути здійснена з використанням оновлень.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Dmytro Kuleba: Я не переб’ю топ-новину, але хто може, послухайте:
1. Йде гра. Ми б’ємо, нас б’ють. Схвалення доповіді Ніколетті, про яку так багато галасу, це удар, а не нокдаун. Keep calm.
2. Бажання повернути росіян в ПАРЄ є, але гарантій повернення немає. Червона лінія - січень 2018 р. Все, що відбуватиметься до цього, це гра, а не результат гри. Вірогідність повернення наразі дорівнює вірогідності неповернення. Все залежить від купи чинників.
3. Україна не йде на компроміси в питанні повернення росіян до ПАРЄ. Хоча нас схиляють. Вперше про це кажу: два тижні я отримую запитання від посланців - яка ваша ціна за повернення Росії в ПАРЄ? Я відповідаю: виконання резолюцій ПАРЄ. Саме це українські депутати проштовхнули в доповідь Ніколетті. Ця правка ухвалена всупереч опонентам.
4. Суспільство має визначитися: ми стоїмо разом стіною за Крим? Тоді готуйтеся до боротьби і давайте боротися разом. Якщо державу і суспільство роз’єднають, нас переможуть. Не розганяйте зраду.
5. Візит президента Порошенка до ПАРЄ зашкодив сценарію русофілів та нівелював виступ Земана. Але потрібно працювати і далі.
6. Перефразовуючи анекдот, якби ви знали справжні розклади в дипломатії, ви б більше любили домашніх тварин.

 Helgi Sharp: В ПАСЕ только что проголосовали резолюцию (82 - за, 17 - против, 11 - воздержались), согласно которой украинским властям предлагается "пересмотреть вопрос об образовании на языке меньшинств" - в частности, рассмотреть модель двуязычного образования, где не менее 60% учебных программ будут на украинском языке и до 40% на языке меньшинства.
НО! В этой же резолюции говорится о том, что "Ассамблея осознает, что украинскоязычные меньшинства в соседних странах не имеют права на одноязычное образование на своём родном языке, поэтому рекомендует властям этих стран проявить готовность предложить украинским общинам, проживающим в их странах, аналогичные соглашения с теми, которые они представляют для своих собственных нацменьшинств."

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 Александр Янковский: Главный враг России
Россия ежегодно тратит миллиард долларов на пропаганду. На русском языке, на английском, на французском, на арабском, на польском, на эстонском и еще на десятках других языков мира.
А вот на пропаганду на украинском языке Россия деньги не тратит. Странно? Даже на беларусском языке есть российские пропагандистские сайты. А вот на украинском нет.
Объяснение очень простое. Русский язык сейчас главное оружие России в уничтожении Украины.
Росії не треба витрачати гроші на пропаганду українською мовою. Як показав радянський досвід - навіть видання цілком кастрованих книжок про любов до партії та Росії, але українською мовою - сприяє збереженню цілого народу від тотального зникнення. І за першої-ліпшої нагоди українці знову згадають, що вони не адін народ з росіянами.
Ні. Росія добре вивчила цей урок. Відтепер жодного контента українською.

 Виталий Портников: Крымский синдром Земана
Выступление Милоша Земана – демонстрация того, что среди представителей западной элиты есть не два, а по меньшей мере три представления о будущем Крыма.
Read more... )

Новини одним рядком

Oct. 11th, 2017 06:20 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московський кібертероризм і пропагондонство

 NYT: кібертерористи використовують антивірус Kaspersky для пошуку секретних документів. Ізраїльська розвідка ще два роки тому зламала систему "Лаборатории Касперского" та встановила, що кібертерористи використовують її антивіруси для пошуку секретних документів США

Covfefe

 Дві дружини Трампа публічно посварились за статус першої леді США. Колишня і нинішня дружини Дональда Трампа вступили у публічну дискусію. My two cents // Якщо Трамп не знає, що робити, — пояснюю. Grab them by the pussy! Маєш дві крикливі жінки і дві руки. Все сходиться! :)

Санкції

 Volkswagen заборонив агонізуючій моцкві продавати свої вантажівки та автобуси в окупованому Криму

Read more... )

Спроба перекладу

Oct. 11th, 2017 05:58 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
 Приблизно так без вичитки виглядає переклад:
Блукач


У особистості завжди є етична основа, що не може бути переглянутою через зміни зовнішніх умов

Сергій Бережной

Сон совісті народжує чудовиськ

Перефраз

Або оцей слимак набагато сміливіший, ніж я думав, або він сильно переоцінює моє почуття гумору, - я був дещо осатанілим, розглядаючи "світ бога зла". Абсолютного зла. Те, що мене оточувало не  справляло якогось особливого враження. Тим більш не викликало потрясіння.

Невеличка кімната. Стіл та два крісла різного формату ось і весь інтер’єр, що був дещо доповнений голими жовтуватими стінами. Зелене листя пхається у вікно. І якийсь хлопчина п'є каву, сидячи за столом. Знайомий іще з Землі аромат лине звідусіль. Миска з печивом та піала з бурштиновою рідиною, що нагадує мед, знаходячись  поруч з купою якихось папірців та акуратно складеними книгами, завершують вигляд цієї,  так би мовити, оселі бога.

Сірий, плямистий мов тигр, кіт блимнув презирливо очиськами у мій бік і знову байдуже втупився в акваріум з червоними рибками. Було помітно, що він серйозно та надовго влаштувався на колінах у хлопця, і що ніякі незвані гості не зможуть порушити його котячий спокій.

На відміну від кота, я відчував, що в мені все накипає. У першу мить мені здалося, що я знову на Землі. Таким видався контраст цієї кімнати з усім , що я побачив за останні півроку. Палаці, бараки, фортеці, камери з решітками у підземеллях, маленькі кімнатки з земляними підлогами, вкритими соломою. А ця кімната дещо нагадувала квартиру у земній висотці або навіть "хрущовці" - не тісну але стиснуту з усіх боків  такими ж похмурими коробочками з цегли або ж з бетону.

Розгубленість, що була викликана отим контрастом, пройшла, і я вже уважніше поглянув на того хлопчака, що продовжував сидіти за столом.

Той відкинувсь на спинку крісла і дивився на мене якось дивно та по дитячому беззахисно. На його обличчі був, здавалося, відчай, але розкута манера сидіння та дещо втомлений погляд плутали усі карти та вибивали з колії. Знову якісь дивні контрасти та безглуздя.

- Слухай, де це я?

- А куди би Вам хотілося, пане? - легка посмішка майнула по обличчю хлопчика.

- Малюк, до чого ті жарти? Ось один уже пожартував зі мною і тепер, навіть я не знаю, чим усе те для нього закінчиться. Скажи но мені краще, де тут є вихід, і я позбавлю тебе і твого кота від сумнівного задоволення бачити мене.


bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Dmitry Tymchuk: Президент Чехии Милош Земан, выступая перед делегацией ПАСЕ, вновь предложил смириться с российской аннексией Крыма.
В качестве аргументации он привёл удивительный по своей маразматичности тезис: «мы должны предотвратить европейскую войну», которая якобы начнется, если Украина не прекратит попытки восстановить территориальную целостность.
В 1938 г. группа европейских политиков уже пыталась остановить «европейскую войну», причём в тот раз - именно за счет Чехии (тогда - Чехословакия). Нужно ли напоминать, чем всё закончилось? Подарите господину Земану книжку по истории, что ли.

 Faina Kaplan весело тролить фашистську наволоч:
Земан зробив огромний подарок. Не проєбіть його.
Якби я була Петром Олексійовичем, моєю б офіційною реакцією на слова чеського преза і всього цього вертепу було б ожидаєме предсказуєме: "Маму свою продайте, бляді жирні і бесовісні".
Але в кулуарах я б доручила якійсь популістичній партії вийти з заявою: "Ми в опозиції до Преза і повністю підтримуєм Зeмана і за дружбу з Росією. Умнейша, опитнейша і мудра людина. Наш кошторис після ретельного підрахування становить
Read more... )

Пригоди тривають

Oct. 11th, 2017 12:52 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
 Формально перша книга Бродяга закінчена в зв'язку з конкурсом. Але в дійсності зараз пишеться четверта частина першої книги. Назва Бродяга 2. Насправді друга книга циклу буде не номерна і назва в неї буде власна )
Для бажаючих почитати ссилка: 

https://author.today/reader/11111/58213

Про долю українського перекладу поки що розмірковую. Можливо спробую сюда залити декілька частин для оцінки якості. Пишіть, якщо є зацікавленність. 

Profile

ainrex: (Default)
ainrex

December 2016

S M T W T F S
     1 23
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25262728293031

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 20th, 2017 09:45 pm
Powered by Dreamwidth Studios